Informace o naší chovatelské stanici

Jsme malá chovatelská stanice rodinného typu :). Všechna naše psiska jsou vymazlená a dostanou v rozumné míře vše co jim na očích vidíme.

K Barevným boloňáčkům jsem se dostala úplně náhodou. Po smrti mého pudlíka jsem prohlásila,že už žádného psa nechci,ale dlouho mi tohle prohlášení nevydrželo, bylo mi smutno a tak jsem jen tak  brouzdala po internetu a narazila na onen osudný inzerát. Fenka na fotce se mi líbila a v inzerátu bylo uvedeno, že toto plemeno nelíná. Inzerát jsem ukázala i dcerám a po krátké diskuzi bylo rozhodnuto. Pro malou Abbey jsme si jeli za pár dní k paní Kočové kousek od Plzně. Vůbec jsem o tomto plemeni nic nevěděla a to, že bychom někdy mohli na výstavu mě nenapadlo ani omylem. Jak to tak bývá, než se sešel rok s rokem, bylo rozhodnuto. Když máme doma krásnou "papíračku", tak přece jen zkusíme nějakou výstavu.  Na zkušenou jsme vyrazili na krajskou výstavu do Plzně, kde jsme byli hodnocením natolik vyvedeni z míry, že jsme si posudek několikrát přečetli abychom uvěřili. Abbey si odnesla VN1 s doporučením pana rozhodčího abychom určitě zkusili další výstavu.  A měl pravdu. Abbey se na výstavách velmi dařilo Ani jsme takové úspěchy nečekali. Společně s mojí vnučkou Míšou, ktará je mojí poradkyní a pomocnicí, jsme se rozhodly, že založíme chovnou stanici  a pro radost "zkusíme" štěňátka. Po vyřízení všech formalit přišlo oficiální zaregistrování naší chovné stanice "Abbeylife". První štěňátka se narodila 12.10.2010. To bylo radosti! 

První štěňátka byla moc pěkná a bylo nám jasné, že si jedno mimino necháme doma. Amy jsme si vybrali, protože byla nejmenší z fenek a jako malinkaté štěňátko byla nejtmavší. Z barvy nám bohužel vyrostla, ale to se občas stává. Přírodě neporučíme. Amy je hrozný závislák na paničce. Na výstavách se jí také celkem daří, ale je to hrozná poseroutka, má strach z rozhodčích :D. 

Na výstavách předvádí moje vnučka Míša a uznávám,že jí to moc jde, protože v nejednom posudku je uvedeno, že fena byla velmi dobře předvedena. Také se stará o webové stránky a inzeráty a vše co se techniky týče. 
 

Toť asi vše o nás :) Pac a  Haf Abbeylife