Vítejte na stránkách chovatelské stanice ABBEYLIFE

 
 

!!!!!!  Deimon se stal chovným psem   !!!!!!

Obrovský úspěch na speciální výstavě v Kladně

07.08.2016
Ch.Deimon Abbeylife nastoupil do třídy vítězů. Kde ukořistil výhru a získal V1 CAC

Poté se stal ještě Vítězem speciální výstavy a obdržel titul nejvyšší, tedy BOB. A stal se nejkrásnějším boloňáčkem celé výstavy ze všech 26 zúčastněných Ruských barevných boloněk.
Jsme neskutečně hrdí. 

 

Smečka se nám rozrostla o novou posilu fenku australského ovčáka. Přikládáme foto naší domácí venčící skupiny (buldočči jsou mé dcery, staford a ovčák mé vnučky). Socializace totiž není nikdy dost a čím víc pejsků, tím větší zábava.

 
 

 

Amy a její úspěšný rok 2015

Deimon se stal chovným psem 
 
 
 
 

Amy je nový český Grand Champion !!! 

 

 

 

Všechna štěňátka našeho D vrhu mají nové, milující domovy. 

 

 
 

 

 

 

 

Odkaz na fotogalerii a videa zde.

 

Novinky

Už jsou štěňátkům 3 týdny

02.03.2012 15:52
Štěňátka rostou jako z vody a už pěkně běhají a začínají se prát. Do galerie jsem přidala několik fotek a na odkazu na hlavní stránce jsou i videa.  Už jim pomalinku začínáme dávat umělé mléko, protože Abbey nám opět prodělala eklampsii :( veterinář říká, že je to proto jak je výborná máma....

Už koukáme

26.02.2012 09:21
Všechna štěňátka už koukají na svět a začínají prozkoumávat okolí :). Už dávají zabrat nejen mámě Abbey, ale i nám všem :). 

Dík páníčkům

17.02.2012 17:00
Moc děkujeme všem páníčkům štěňátek z vrhu A, že nám čas od času dají vědět a pošlou nějakou tu fotečku. Vždy nám to udělá velikou radost. Je vidět, že je o ně královsky postaráno a dělají svým pánům hlavně radost. Doufáme, že to tak zůstane i nadále :).  

Fotky štěňátek

17.02.2012 16:46
Přidali jsme pár fotek těch našich malých drobečků. Je pěkná fuška je nafotit, jsou jako pytel blech a Abbey mi u toho taky moc nepomáhá,protože jakmile jí jedno štěňátko vezmu,tak začne kňučet a pískat a po chvilce začně kníkat i štěňátko,takže focení je pro nás otázka několika málo minut,jinak...

Máme štěňátka

11.02.2012 16:48
Dne 8.2. se nám narodilo 6 štěňátek. Dvě holčičky a čtyři chlapáci :). Máme obrovskou radost, vše naštěstí proběhlo v pořádku a Abbey se o všechna miminka vzorně stará. Ve složce štěňátka už jsou přidané i fotky :)

Abbey je březí

06.01.2012 11:09
Před měsícem jsme si udělali výlet za ženichem do Prahy. A dnes nám pan veterinář potvrdil březost. Máme z toho obrovskou radost a doufáme, že vše proběhne v pořádku. 

Abbey je Šampion

29.10.2011 19:50
Také se samozřejmě musíme pochlubit, že naše Abbeynka získala titul Český šampion. Jeden z cílů jsme si tedy splnili :). Máme všichni smaozřejmě radost, ve výstavách však budeme pokračovat i nadále. 

Narozeniny Štěňátek

12.10.2011 19:42
Chtěli bychom všem štěňátkům popřát k jejim 1. narozeninám všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví do dalších let. :) Ať své majitelé zlobí mnoho dalších let :)

Návštěva Annie

25.07.2011 18:58
 Návštěvou nás také poctila Annie nebo jak jí páníčkové říkají Enuše :D. Udělalo nám to obrovskou radost. Annie se má čile k světu a její povaha se ani trochu nezměnila. Je to neskutečný mazel, ale stále si své páníčky hlídala a nenechala je jít ani o krok pryč. Doufáme, že se na nás zase...

Hlášení o letních radovánkách

25.07.2011 18:12
 Po delší odmlce se opět hlásíme a podáváme pár novinek. Moc bychom chtěli poděkovat všem páníčkům našich štěňátek jak se o ně výborně starají. To jak se "mimča" mají k světu si můžete prohlédnout v jejich fotogalerii. Léto je v plném proudu a proto trávíme s holkama co nejvíce času venku....